Територія обслуговування, закріплена за закладом:

Вулиці: Центральна з провулками, Щимель, Самойловича з провулками, Лесі Українки, Дарвіна, Калинова, Сотниківка, Замістя. Садова, Комунальна, Нова, Паркова, Широкий План, Качукова, Енергетиків, Красна, В.Сенько з провулками, Кавказька, Зарічна, Кути, с.Лісківщина, с.Логи, с.Михайлове, с.Прогрес, с.Ракужа, с.Березовий Гай, с.Карповичі

/Files/images/1/a_sv_kafe/1Р.png

/Files/images/1/a_sv_kafe/2 Р.png/Files/images/1/a_sv_kafe/3Р.png/Files/images/1/a_sv_kafe/4р.png

/Files/images/1/a_sv_kafe/герб.png

УКРАЇНА

СЕМЕНІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЕМЕНІВСЬКИЙ ЗАКЛАД

ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ і-ііі СТУПЕНІВ №1

НАКАЗ

«16» лютого 2021 року м.Семенівка №­­­______
Про проведення обліку дітей шкільного віку та учнів

На виконання статті 66 Закону України «Про освіту», керуючись статтею 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 року №684 (зі змінами, внесеними, постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2019 №681), рішення виконавчого комітету Семенівської міської ради від 02.02.2021 №99 «Про організацію ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів», наказу відділу освіти, молоді та спорту Семенівської міської ради від 08лютого 2021 року №32 «Про проведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів»,з метою забезпечення здобуття повної загальної середньої освіти усіма дітьми шкільного віку, які проживають на території Семенівської міської ради

На виконанняз метою

НАКАЗУЮ:

1. Покласти відповідальність за ведення обліку дітей шкільного віку та учнів в Семенівському ЗСО І-ІІІ ступенів №1 на заступника директора з виховної роботи, Белянко А.М.

2. Сенько О.В. оприлюднити рішення виконавчого комітету Семенівської міської ради від 02.02.2021 року №99 «Про організацію ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів» та даний наказ на офіційному сайті закладу освіти.

3. Відповідальному за ведення обліку дітей шкільного віку та учнів, Белянко А.М.:

3.1. Забезпечити якісне і своєчасне виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 року №684 «Про затвердження порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів».

3.2. Організувати облік учнів у закладі освіти.

3.3. У разі переведення учня до іншого закладу освіти або його відрахування в установленому порядку подавати не пізніше 10 числа наступного місяця відділу освіти, молоді та спорту дані такого учня, у тому числі місце продовження здобуття ним загальної середньої освіти (заклад освіти).

3.4. Налагодити співпрацю з представниками комунального закладу «Семенівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Семенівської міської ради, Семенівським відділенням поліції Новгород-Сіверського ВП ГУНП в Чернігівській області та зі службою у справах неповнолітніх та дітей, щодо виявлення дітей та підлітків шкільного віку, які не приступили до освітнього процесу (станом на 10 вересня).

3.5. Щорічно до 15 вересня надавати головному спеціалісту відділу освіти, молоді та спорту Денисенко О.М. розгорнуту інформацію про вжиті заходи щодо залучення таких дітей до навчання.

4. Секретарю закладу освіти, В´язовик І.А., вести облік учнів у закладі освіти, проводити систематичну роботу в інформаційній системі управління освітою (ІСУО) та постійно оновлювати реєстр даних про учнів, які зараховані до закладу освіти.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою

Директор закладу загальної середньої освіти О.М. Лупан

Кiлькiсть переглядiв: 756

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.