Повернутися до звичайного режиму
/Files/images/11a/logo-gen-1.png

ПРОБНЕ ЗНО-2021: В ОКРЕМИХ РЕГІОНАХ ЗМІНЕНО ДАТУ ПРОВЕДЕННЯ

Через припинення руху громадського транспорту, що унеможливлює доїзд зареєстрованих учасників, а також педагогічних працівників, залучених до проведення зовнішнього оцінювання, пробне ЗНО ум. Київ та Чернігівській області буде перенесенона 24 квітня. В інших регіонах України пробне ЗНО відбудеться, як і заплановано, 10 квітня.

Незалежно від того, коли саме той чи той учасник / та чи та учасниця проходитиме оцінювання, для нього / неї буде доступна можливість завантажити тестові зошити з будь-яких навчальних предметів із переліку та пройти тестування вдома, однак різнитиметься дата внесення відповідей до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання».

Так, учасники, які проходитимуть оцінювання 10 квітня, зможутьзанести свої відповіді до цього сервісу10–14 квітня, тобто відповідно до попередніх планів.

Учасники з м. Київ і Чернігівської області, для яких тестування буде перенесено на24 квітня, зможуть занести свої відповіді натест, на який вони були зареєстровані, з 24 до 28 квітня(після проходження оцінювання). Щоб уможливити якнайповніше ознайомлення цих учасників ізіншими тестами пробного ЗНО з 10 до 28 квітняв кабінетах цих учасників пробного ЗНО буде розміщено «бонусні тести», які можна буде пройти вдома і внести результати їхнього виконання у спеціальних сервіс з 10 до 28 квітня. Наприклад, якщо учасник з м. Києва зареєструвався для проходження тесту з математики, він пройде пробне ЗНО з цього навчального предмета 24 квітня й занесе свої відповіді на завдання цього тесту в період з 24 до 28 квітня, але він зможе уже 10 квітня ознайомитися із завданнями тестів з української мови, хімії, біології тощо і з 10 до 28 квітня внести свої відповіді з цих навчальних предметів до сервісу визначення результатів.

Результати пробного ЗНО (за шкалами 1‒12 балів, 100‒200 балів) буде розміщено в особистих кабінетах усіх учасників оцінювання до 30 квітня.

Відеокоментарідо завдань тестів будутьдоступні уже 11 квітня, однак ми просимо тих учасників, які проходитимуть оцінювання пізніше, до 24 квітня утриматися від ознайомлення із матеріалами тестів, на які вони були зареєстровані. Це важливо, щоб отримати максимальний ефект від проходження тестування в аудиторії і якнайкраще зрозуміти, на що очікувати під час основної сесії ЗНО. Бути чесним із собою – єдиний спосіб досягти найвищих результатів.

Український і регіональні центри оцінювання просять учасників пробного ЗНО бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не наражати себе та інших на небезпеку, стежити за самопочуттям перед тестуванням та за наявності симптомів ГРВІ залишатися вдома.У разі якщо учасник вирішить залишитися вдома, він зможе завантажити всі матеріали тестування, занести відповіді до спеціального сервісу, щоб визначити свої результати, не створюючи додаткових ризиків для здоров’я.

Нагадуємо, що всі учасники пробного ЗНО зобов’язані дотримуватися протиепідемічних заходів як до входу в пункти тестування, так і впродовж усього періоду оцінювання: учасники мають перебувати в масках, мати маленькі дезінфектори й користуватися ними, дотримуватися соціальної дистанції із іншими учасниками тестування.

З огляду на те, що епідеміологічна ситуація є доволі швидкозмінною, просимо учасників напередодні оцінювання обов’язково зайти до своїх кабінетів на сайтах відповідних регіональних центрів оцінювання якості освіти та ознайомитися із актуальною інформацією щодо проведення пробного ЗНО.

Будьте здорові! А ми оперативно повідомимо Вас про будь-які зміни ситуації на сайті УЦОЯО.

ЗНО 2020 - 2021

Зовнішнє оцінювання проводиться з метою забезпечення прав осіб на рівний доступ до вищої освіти та оцінювання відповідності результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, державним вимогам.

Участь у зовнішньому оцінюванніможе взяти особа, якамає повну загальну середню освітуабоздобуде її в поточному навчальному роціта зареєструвалася відповідно до встановлених вимог.

Зовнішнє оцінювання проводиться щороку з використанням технологій педагогічного тестування. Завдання сертифікаційних робіт укладаються Українським центром відповідно до програм зовнішнього оцінювання з певних навчальних предметів.

Строки організації та проведення зовнішнього оцінювання, перелік навчальних предметів, з яких проводиться зовнішнє оцінювання, та мов національних меншин, якими здійснюється переклад текстів, визначаються наказами Міністерства освіти і науки України.

Учасникам зовнішнього оцінювання створюються рівні умови шляхом стандартизації процедур проведення зовнішнього оцінювання.

Для учасників з особливими освітніми потребами в пунктах зовнішнього оцінювання створюються особливі (спеціальні) умови для проходження оцінювання.

Результатом зовнішнього оцінювання є кількісна оцінка рівня навчальних досягнень учасника зовнішнього оцінювання.

Результати зовнішнього оцінювання використовуються:

  • для визначення конкурсного бала під час відбору осіб, які вступають на навчання до закладів вищої освіти для отримання ступеня молодшого бакалавра, бакалавра (магістра і спеціаліста медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної освіти;
  • як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти;
  • для визначення стану функціонування системи загальної середньої освіти та прогнозування її подальшого розвитку.

Результати з певного навчального предметавизначаються за:

  • рейтинговою шкалою 100-200 балів– для усіх учасників, які подолали поріг «склав / не склав»
  • критеріальною шкалою 1-12 балів– для учасників з числа випускників системи середньої освіти поточного навчального року, які обрали цей навчальний предмет для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього оцінювання.

Визначення тестового бала здійснюється на основі схем нарахування балів за виконання завдань сертифікаційної роботи, розроблених Українським центром для відповідного предмета, та схем оцінювання завдань відкритою форми з розгорнутою відповіддю.

Рішення про встановлення порога «склав / не склав» ухвалює експертна комісія з визначення рейтингової оцінки. З урахуванням установленого порога «склав / не склав» здійснюється генерування таблиці за шкалою 100-200 балів.

Таблиці за шкалою 1-12 балів розробляються та ухвалюються експертною комісією з визначення оцінки рівня навчальних досягнень.

Офіційне оголошення результатівзовнішнього оцінювання здійснюється шляхом їх розміщення на інформаційних сторінках учасників зовнішнього оцінювання:

  • з української мови і літератури, математики, історії України, англійської, іспанської, німецької, французької мов – не пізніше ніж через 25 календарних днів після проведення зовнішнього оцінювання із зазначених предметів;
  • з інших предметів – не пізніше ніж через 14 календарних днів.

Результати зовнішнього оцінювання у вигляді рейтингових оцінок за шкалою 100-200 балів передаються Українським центром до відповідного реєстру в Єдиній державній електронній базі з питань освіти.

ДЕРЖАВНА ПІДСУМКОВА АТЕСТАЦІЯ У ФОРМІ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ 2020-2021

Результати зовнішнього оцінювання із чотирьох навчальних предметів зараховуються як результати державної підсумкової атестації (за шкалою 1–12 балів) за освітній рівень повної загальної середньої освітидля учнів (слухачів, студентів) закладів загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які в 2021 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти:

  • українська мова (усі завдання сертифікаційної роботи) або української мова і література (субтест “Атестаційні завдання”);
  • математика;
  • історія України (субтест “Період XX – початок XXI століття”) або іноземна мова – за вибором здобувача освіти;
  • один з навчальних предметів (історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

Учням, які виберуть для проходження державної підсумкової атестації математику та/або іноземну мову, оцінка ДПА (за шкалою 1–12 балів) буде визначатися залежно від рівня, на якому вони цей навчальний предмет вивчали:

  • для тих, хто вивчав математику та/або іноземну мову на профільному рівні, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту та профільного рівня;
  • для тих, хто вивчав математику та/або іноземну мову на рівні стандарту, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту.

Підготовка до ЗНО з математики 2020

/Files/images/11a/ЗНО.png

ЗНО 2019

/Files/images/1/44197854_923171674547742_589400200276082688_o.jpg

ДЖЕРЕЛО

Пробне зовнішнє незалежне оцінюванняпроходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

ЗНО 2018

Відповідно до Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України, 2018 року для вступу до вищих навчальних закладів зараховуватимуть результати зовнішнього незалежного оцінювання 2016, 2017 та 2018 років. З англійської, іспанської, німецької та французької мов прийматимуть результати лише 2018 року. Результати 2018 та попередніх років стануть непорівнювальні й це пов’язано з тим, що змінено формат сертифікаційної роботи з іноземної мови.

Новації тестів з англійської, іспанської, німецької та французької мов:

1) додано частину «Розуміння мови на слух», яка передбачатиме прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань;

2) збільшено кількість завдань – 59 та тривалість тесту (150 хвилин);

3) учасники, які оберуть іноземну мову як предмет державної підсумкової атестації, отримають результат ДПА (за шкалою 1–12) залежно від рівня, на якому вони цю мову вивчали:

  • для тих, хто вивчав мову на профільному рівні, оцінкою за ДПА буде результат виконання всіх завдань;
  • для тих, хто вивчав мову на рівні стандарту або академічному, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань 1–32 і 49–59.

Учасники, яким іноземна мова потрібна для вступу до вищих закладів освіти, мають виконувати усі завдання тесту, незалежно від рівня, на якому вони цю мову вивчали. Результати зовнішнього незалежного оцінювання (за шкалою 100–200) буде визначено за результатом виконання всіх завдань тесту.

Зміст і складність завдань тестів відповідатиме Програмі зовнішнього незалежного оцінювання, що враховує специфіку вивчення іноземної мови на рівні стандарту (академічному) та на профільному рівні. Тому тестування передбачає виконання сертифікаційної роботи, що містить завдання різних рівнів складності.

Кожен учасник зовнішнього оцінювання має право скласти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів з переліку:

• української мови і літератури
• історії України
• математики
• біології
• географії
• фізики
• хімії
• англійської мови
• іспанської мови
• німецької мови
• французької мови

БІЛЬШЕ ПРО ЗНО - 2018

ПРОБНЕ ЗНО - 2018

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Особи, які зареєструються для участі в пробному тестуванні, матимуть можливість:

  • ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року;
  • виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
  • дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
  • отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
  • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
  • навчитись ефективно розподіляти час;
  • оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість одного тестування для одного учасника визначає кожний регіональний центр оцінювання якості освіти окремо. Цю інформацію буде розміщено на сайтах регіональних центрів до 11 грудня.

У 2018 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться24 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов –31 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватимез 9 до 31 січня2018 року на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Детальний порядок реєстрації для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні буде оприлюднено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти до 13 грудня.

Для всіх зареєстрованих учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання будуть створені інформаційні сторінки, там до 1 березня розміщуватиметься інформація про час і місце проходження пробного ЗНО, а згодом – результати проходження тестування.

Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни:

  • з української мови і літератури з 24 до 26 березня,
  • з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької, французької, іспанської мов з 31 березня до 2 квітня.

Результати тестування з української мови і літератури будуть оприлюднені на інформаційних сторінках 30 березня, з інших предметів – 6 квітня.

Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗНО - 2017

СТАРТУЄ 6 ЛЮТОГО О 10.00

Покрокова інструкція участі в ЗНО - 2017

10 січня стартувала реєстрація на пробне ЗНО-2017

Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна на сайтахрегіональних центрів оцінювання якості освіти. Реєстрація триватиме з 10 до 31 січня 2017 року.

Кожен зареєстрований учасник може скласти тести: 1 квітня з української мови і літератури, а 8 квітня – з одного з предметів (історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської, французької мов).

Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні платна. Вартість тестування визначає регіональний центр оцінювання якості освіти.

Докладніше про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання можна дізнатися на сайтахрегіональних центрів оцінювання якості освіти.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання –важлива складова підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Це можливість:

  • ознайомитися із процедурою та стандартизованими тестами, що відповідають вимогамПрограм, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року;
  • виконати пробний тест та попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
  • навчитись ефективно розподіляти час;
  • отримати правильні відповіді та дізнатися результат тестування;
  • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
  • оцінити власний рівень навчальних досягн

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ТУТ


Пробне зовнішнє оцінювання (ЗНО) 2016 року


Пробне зовнішнє оцінювання (ЗНО) 2016 року

Проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання здійснюється регіональними центрами оцінювання якості освіти.

Головна мета проведення пробного тестування – відтворення умов та технології проведенняЗНО для психологічної підготовки майбутніх абітурієнтів до участі у зовнішньому незалежному оцінюванні.

Оскільки метою пробного ЗНО є ознайомлення майбутніх абітурієнтів з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, воно буде проведено з дотриманням процедур і технології проведення ЗНО в 2016 році.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводиться тільки для зареєстрованих на нього осіб. Реєстрація на пробне ЗНО 2016 року триватиме з 5 січня до 30 січня 2016 року.

Увага!

5 січня розпочалася реєстрація осіб, які виявили бажання взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні. Майбутні абітурієнти мають можливість подати реєстраційні документи до 20 лютого.

З детальною інформацією про порядок реєстрації можна ознайомитися в розділі «Реєстрація».


У розділі «Нормативні документи» розміщено наказ Міністерства освіти і науки України від 16 грудня 2014 року № 1475 «Про затвердження Календарного плану проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, для осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2015 році».
До уваги абітурієнтів!

Комерційні організації проводять заходи, під час яких висвітлюють специфіку тестів та особливості організації зовнішнього незалежного оцінювання.

Український центр оцінювання якості освіти заявляє, що не має відношення до проведення подібних заходів та не гарантує достовірності інформації, яка оприлюднюється.

Офіційні коментарі щодо організації та проведення зовнішнього оцінювання уповноважені надавати директор, заступники директора, працівники відділу інформації та комунікації з громадськістю Українського центру оцінювання якості освіти.


У розділі «Нормативні документи» розміщено наказ від 19 грудня 2014 року № 137 «Про визначення осіб, уповноважених виступати від імені Українського центру оцінювання якості освіти».
Відділ інформації та комунікації з громадськістю УЦОЯО

Графік ЗНО-2015
Основна сесія

24 квітня українська мова і література
3 червня французька мова
5 червня німецька мова
8 червня іспанська мова
10 червня англійська мова
12 червня математика
15 червня російська мова
17 червня біологія
19 червня історія України
22 червня фізика
24 червня географія
26 червня хімія

Додаткова сесія

9 червня українська мова і література
18 червня французька мова
23 червня німецька мова
25 червня іспанська мова
30 червня англійська мова
1 липня математика
2 липня російська мова
3 липня біологія
6 липня історія України
7 липня фізика
8 липня географія
9 липня хімія

/Files/images/information_items_313789.jpgУ розкладі ЗНО—2014 відбулися зміни

За ініціативою Міністерства освіти і науки України (МОН) відбулися зміни в розкладі проведення ЗНО—2014. Тестування із всесвітньої історії буде проведено 16 червня, а з біології — 25 червня 2014 року.

Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Відповідні зміни були здійснені згідно з наказом МОН «Про внесення змін до пункту 8 Календарного плану підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до навчальних закладів України в 2014 році».

Таким чином, абітурієнти складатимуть тестування за таким графіком:

  • 3 червня — іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська);
  • 5-6 червня — українська мова і література;
  • 10 червня — російська мова;
  • 12 червня — математика;
  • 14 червня — географія;
  • 16 червня — всесвітня історія;
  • 18 червня — фізика;
  • 20 червня — історія України;
  • 23 червня — хімія;
  • 25 червня — біологія;
  • 27 червня — світова література.

Результати ЗНО будуть оголошені протягом 19 червня — 8 липня 2014 року.

ЗНО-2014 стартує 3 червня

У Міністерстві освіти і науки затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2014 році.

Відповідно до календарного плану, зовнішнє незалежне оцінювання абітурієнтів у 2014 році розпочнеться 3 червня та триватиме до 27 червня. За цей час майбутні вступники зможуть скласти від 1 до 4 тестів ЗНО з 11 навчальних предметів.

Розпочне програму ЗНО-2014 тест з іноземних мов. Абітурієнти традиційно зможуть обирати для складання одну з європейських мов: англійську, німецьку, французьку або іспанську.

Обов’язкове тестування з української мови і літератури, враховуючи кількість випускників у наступному році, буде проведено впродовж двох тестових днів - 5 та 6 червня відповідно.

10 червня майбутні абітурієнти матимуть можливість скласти тест ЗНО з російської мови.

12 червня відбудеться одне з наймасовіших тестувань з математики. Цього року в Українському центрі оцінювання якості освіти вирішено провести ЗНО з математики впродовж однієї сесії.

14, 16 та 18 червня відбудуться тестування абітурієнтів з географії, біології та фізики.

Незважаючи на популярність серед абітурієнтів, зовнішнє оцінювання з Історії України також відбудеться впродовж одного дня – 20 червня.

Завершуватимуть основну сесію ЗНО-2014 тестування з хімії, всесвітньої історії та світової літератури. Оцінювання з цих предметів відбудуться 23, 25 і 27 червня.

Оголошення результатів ЗНО учасників основної сесії заплановане на період з 19 червня до 8 липня.

Додаткова сесія для абітурієнтів, які через об’єктивні причини не матимуть можливості пройти ЗНО, відбудеться з 4 до 11 липня.

Також календарний план передбачає ряд заходів, що мають бути проведені для успішного проведення ЗНО у 2014 році. Зокрема, формування мережі пунктів тестування, навчання працівників, які будуть залучені до зовнішнього оцінювання тощо.

Реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 3 січня та триватиме впродовж двох місяців до 5 березня включно.

Як відомо, відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2014 році, приймальні комісії вищих навчальних закладів розпочнуть прийом документів від абітурієнтів 1 липня 2014 року.

Розпочато реєстрацію на пробне ЗНО 2014 року

Регіональні центри оцінювання якості освіти розпочали реєстрацію учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання, основною метою якого є відтворення умов та технології проведення тестування абітурієнтів, відповідно до яких буде проведено основну сесію ЗНО у 2014 році.

Участь абітурієнтів у ПЗНО є добровільною, а його результати тестування не використовуватимуться для оцінювання навчальних досягнень школярів.

Учасниками пробного зовнішнього незалежного оцінювання можуть бути особи, які впродовж листопада пройдуть процедуру реєстрації та здійснять оплату послуг регіональних центрів оцінювання.

Реєстрація на пробне тестування триває з 1 до 30 листопада на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Для реєстрації участі у ПЗНО абітурієнт має відвідати сайт центру оцінювання якості освіти свого регіону та виконати необхідний алгоритм дій, що є необхідною умовою процесу реєстрації.

Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною. Вартість послуг зі складання одного тесту в усіх регіональних центрах оцінювання якості освіти складає 89 грн.

Зареєстровані учасники пробного ЗНО зможуть скласти тести протягом двох тестових днів - 22 та 29 березня 2014 року. Протягом одного дня учасник матиме можливість скласти тільки один тест за запропонованим переліком.

22 березня будуть проведені тестування з української мови і літератури, хімії, фізики, російської мови, всесвітньої історії та однієї з іноземних мов: англійської, німецької, французької або іспанської.

Відповідно 29 березня абітурієнти матимуть можливість скласти пробне ЗНО з математики, історії України, біології, географії, світової літератури.

Результати пробного ЗНО учасники визначать самостійно після виконання всіх завдань тесту. Після закінчення часу, відведеного для роботи з тестом, учасники тестування отримають інформаційний бюлетень із відповідями на тестові завдання та схемою нарахування тестових балів.

Реєстрація на пробне ЗНО здійснюється регіональними центрами оцінювання якості освіти:

· Київський регіональний центр оцінювання якості освіти
(м. Київ, Київська область, Черкаська область, Чернігівська область);

· Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
(Вінницька, Житомирська та Хмельницька області);

· Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти
(Дніпропетровська та Запорізька області);

· Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти
(Донецька та Луганська області);

· Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти
(Івано-Франківська, Чернівецька, Закарпатська та Тернопільська області);

· Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти
(Львівська, Рівненська та Волинська області);

· Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти
(Одеська, Кіровоградська та Миколаївська області);

· Сімферопольський регіональний центр оцінювання якості освіти
(АР Крим, м. Севастополь, Херсонська область);

· Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти
(Харківська, Сумська та Полтавська області).

Для отримання оперативної інформації щодо вступної кампанії 2014 року приєднуйтесь догрупи абітурієнт ВКонтактеабо підпишіться нарозсилку новин Освіта.ua.

1 листопада стартує реєстрація на пробне ЗНО

Як відомо, метою проведення пробного ЗНО є ознайомлення майбутніх абітурієнтів з процедурою проведення тестування. Враховуючи це воно буде проведено з дотриманням процедур і технології проведення ЗНО в 2014 році.

Згідно з наказом Українського центру оцінювання якості освіти, пробне тестування буде проведено з одинадцяти навчальних предметів.

Традиційно ПЗНО буде проведено упродовж двох сесій - 22 та 29 березня. Учасники пробного ЗНО зможуть взяти участь тільки в одному із запропонованих в той чи інший день тестувань.

22 березня регіональні центри оцінювання якості освіти проведуть тестування з української мови і літератури, хімії, фізики, російської мови, всесвітньої історії та однієї з іноземних мов: англійської, німецької, французької або іспанської.

Відповідно 29 березня абітурієнти матимуть можливість скласти пробне ЗНО з математики, історії України, біології, географії, світової літератури.

Реєстрацію учасників пробного ЗНО проводитимуть регіональні центри оцінювання якості освіти з 1 до 30 листопада.

Для успішної реєстрації абітурієнтам необхідно буде вказати прізвище, ім’я, по батькові, номер контактного телефону, місце постійного проживання, перелік предметів пробного ЗНО та мову, якою абітурієнт бажає складати тести.

Тести ПЗНО з математики, історії України, хімії, фізики, всесвітньої історії, біології, географії, окрім української будуть доступні мовами національних меншин: кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською. Тест зі світової літератури абітурієнти зможуть скласти українською або російською.

Вартість одного пробного зовнішнього оцінювання у 2014 році складає 89 грн.

За матеріалами: Освіта.ua
Дата публікації: 16.10.2013

Оприлюднено програми ЗНО 2013 року

Українським центром оцінювання оприлюднено програми зовнішнього незалежного оцінювання 2013 року. Всі програми ЗНО-2013 вирішено залишити без змін, окрім програм з біології та історії України

8 листопада в Українському центрі оцінювання якості освіти повідомили про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінювання з навчальних предметів 2013 року. Майже всі опубліковані на сайті центру програми ЗНО 2013 року є програмами, що використовувались під час минулорічного тестування.

Згідно з наказом Міністерства освіти № 1252 від 6 листопада 2012 року змін зазнали лише програми зовнішнього оцінювання з історії України та біології, програми з інших предметів у міністерстві вирішено не змінювати.

Нагадаємо, що у відповідності до програм ЗНО зазвичай має визначатися зміст тестів поточного року, також програмами ЗНО при підготовці до тестування користуються випускники шкіл та абітурієнти.

Інформацію про чинність опублікованих "старих-нових" програм ЗНО підтвердили у прес-службі УЦОЯО, зазначивши, що програми опубліковані на сайті центру є офіційно затвердженими.

Як відомо, конкурсними предметами при вступі до вищих навчальних закладів на основі повної загальної середньої освіти у 2013 році будуть українська мова і література, світова література, російська мова, математика, історія України, географія, біологія, фізика, хімія, а також іноземні мови, зокрема англійська, німецька, французька та іспанська.

Нагадаємо, до 30 листопада триватиме реєстрація учасників, які бажають пройти пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Реєстрація учасників на основну сесію ЗНО у 2013 році розпочнеться у січні.

Зазначимо, що в УЦОЯО протягом останніх місяців уникали запитань абітурієнтів і громадськості щодо строків затвердження нових програм ЗНО.

Додатково див.: Програми зовнішнього незалежного оцінювання 2013 року.

За матеріалам: Освіта.ua
Дата публікації: 08.11.2012

Розпочато реєстрацію на пробне ЗНО-2013

Реєстрація учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання здійснюється тільки через Інтернет та триватиме до 30 листопада

Головною метою проведення пробного тестування є відтворення умов та технології проведення тестування, відповідно до яких буде проведено основну сесію ЗНО-2013.

Участь у пробному тестуванні є добровільною, а його результати не використовуватимуться для оцінювання навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти.

Учасниками пробного зовнішнього незалежного оцінювання можуть бути особи, які впродовж листопада пройдуть процедуру реєстрації та здійснять оплату послуг регіональних центрів оцінювання. Вартість пробного ЗНО з одного предмета у 2013 році складає 89 грн.

Реєстрація на пробне тестування триває з 1 до 30 листопада на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Для реєстрації своєї участі у пробному ЗНО учасник має відвідати сайт центру оцінювання якості освіти свого регіону та виконати необхідний алгоритм дій, що є необхідною умовою процесу реєстрації.

Підтвердженням факту реєстрації для участі у пробному ЗНО є квитанція про сплату вартості послуг, що необхідно здійснити після реєстрації.

У березні 2013 року зареєстровані учасники зможуть роздрукувати запрошення (реєстраційну картку) для участі в пробному тестуванні.

Учасники пробного ЗНО зможуть скласти тести протягом двох тестових днів - 23 та 30 березня 2013 року. Протягом одного дня учасник матиме можливість скласти тільки один тест за запропонованим переліком.

23 березня будуть проведені тестування з української мови і літератури, біології, фізики, російської мови, всесвітньої історії та однієї з іноземних мов: англійської, німецької, французької або іспанської.

30 березня абітурієнти матимуть можливість скласти пробне ЗНО з математики, історії України, хімії, географії, світової літератури.

Інформацію про місце проведення пробного ЗНО кожен зареєстрований учасник зможе дізнатися у березні 2013 року.

Результати пробного тестування будуть самостійно визначені учасниками. З цією метою після закінчення часу, відведеного для роботи з тестом, учасники отримають інформаційний бюлетень із відповідями на тестові завдання та схемами нарахування тестових балів.

Реєстрація на пробне ЗНО здійснюється регіональними центрами оцінювання якості освіти:

За матеріалам: Освіта.ua
Дата публікації: 01.11.2012

Абітурієнти зможуть скласти ЗНО-2013 з 4 предметів

У 2013 році учасники зовнішнього незалежного оцінювання зможуть скласти до 4 тестів з 11 навчальних предметів на вибір. До переліку ЗНО-2013 додано світову літературу

У Міністерстві освіти підписано наказ про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2013 році. Відповідно до наказу, ЗНО-2013 буде проведено з 11 навчальних предметів. У 2013 році до переліку предметів зовнішнього оцінювання додано світову літературу. Отже ті абітурієнти, які виявлять бажання вступати до вищих навчальних закладів у 2013 році матимуть можливість обрати до складання наступні тестові предмети: українська мова і література, історія України, всесвітня історія, математика, біологія, географія, фізика, хімія, російська мова, світова література, а також одну з іноземних мов за вибором - англійську, німецьку, французьку або іспанську. Кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання у 2013 році зможе скласти тести не більше як із чотирьох навчальних предметів. Результати ЗНО, що будуть отримані абітурієнтами, будуть зараховуватися як вступні випробування до вищих навчальних закладів при проведенні вступної кампанії 2013 року, для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста та бакалавра, а також спеціаліста і магістра медичного та ветеринарного спрямувань. Учасники тестування матимуть можливість скласти тести з історії України, всесвітньої історії, математики, біології, географії, фізики та хімії мовами національних меншин. Тест зі світової літератури буде перекладений – російською мовою. Також у Міністерстві освіти продовжується робота з розробки Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2013 році. Документ має бути поданий до затвердження не пізніше 1 жовтня. Реєстрація учасників для участі у ЗНО-2013 розпочнеться у січні.

За матеріалам: Освіта.ua Дата публікації: 20.09.2012

© «Плеяди» 1998–2012 (www.osvita.ua)

Реєстрація на пробне ЗНО-2013 розпочнеться 1 листопада

Українським центром оцінювання якості освіти затверджено графік проведення та перелік предметів пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2013 році

Метою пробного ЗНО є ознайомлення майбутніх абітурієнтів з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

У відповідності з наказом УЦОЯО, пробне тестування буде проведено з одинадцяти навчальних предметів та відбудеться наприкінці березня 2013 року.

Пробне ЗНО буде проведено упродовж двох сесій – 23 та 30 березня.

23 березня регіональні центри оцінювання якості освіти проведуть тестування з української мови і літератури, біології, фізики, російської мови, всесвітньої історії та однієї з іноземних мов: англійської, німецької, французької або іспанської.

Відповідно 30 березня абітурієнти матимуть можливість скласти пробне ЗНО з математики, історії України, хімії, географії, світової літератури.

Реєстрацію учасників пробного ЗНО проводитимуть регіональні центри оцінювання якості освіти з 1 до 30 листопада.

Оскільки метою пробного ЗНО є ознайомлення майбутніх абітурієнтів з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, воно буде проведено з дотриманням процедур і технології проведення ЗНО в 2013 році.

Найближчим часом Міністерство освіти має затвердити програми зовнішнього незалежного оцінювання, у відповідності з якими УЦОЯО забезпечуватиме розроблення тестів ЗНО-2013.

За матеріалам: Освіта.ua
Дата публікації: 16.10.2012

У 2013 році зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень учнів триватиме з 3 до 27 червня.

У Міністерстві освіти підписано наказ, яким затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2013 році.

У відповідності з графіком проведення ЗНО-2013, першим предметом тестування стане хімія, тестування з цього навчального предмета відбудеться 3 червня.

Обов’язкове тестування з української мови і літератури, враховуючи кількість випускників у наступному році, буде проведено у дві сесії протягом двох днів - 5 та 6 червня 2013 року.

8 червня буде проведено тестування з іноземних мов (англійської, німецької, іспанської, французької), а 10 червня з російської мови.

12 та 13 червня буде проведено ЗНО з математики, що відбудеться також у дві сесії.

15 червня абітурієнти матимуть можливість скласти тест з географії, а 17 червня відбудеться незалежне оцінювання з всесвітньої історії.

Традиційно у дві сесії буде проведено також ЗНО з історії України, тестування абітурієнтів з цього предмета відбудеться 19 та 20 червня 2013 року.

Завершуватимуть основну сесію ЗНО-2013 фізика, біологія та світова література, тестування абітурієнтів з цих навчальних предметів буде проведено 22, 25 та 27 червня відповідно.

Додаткову сесію ЗНО, в який візьмуть участь ті абітурієнти, які з об’єктивних причин не матимуть можливості брати участь у основній сесії тестування, буде проведено у період з 4 до 11 липня наступного року.

Український центр оцінювання якості освіти має оголосити результати учасників ЗНО до 7 липня 2013 року.

Календарним планом проведення ЗНО-2013 також встановлені інші строки заходів, що пов’язані із підготовкою та проведенням зовнішнього незалежного оцінювання у 2013 році. Зокрема планом визначається, що реєстрація на ЗНО розпочнеться 4 січня та триватиме до 5 березня 2013 року.

Нагадаємо, приймальні комісії вищих навчальних закладів розпочнуть прийом документів від абітурієнтів 1 липня 2013 року.

За матеріалами: Освіта.ua

Міністерством освіти затверджено документ, у відповідності з яким відбудеться вступна кампанія в 2013 році. Затверджені умови прийому є обов’язковими для всіх вищих навчальних закладів незалежно від форм власності та підпорядкування та встановлюють правила, за якими відбудеться процес зарахування абітурієнтів в ході вступної кампанії наступного року.

Відповідно до затвердженого документа, вступна кампанія 2013 року розпочнеться 1 липня та триватиме до 25 серпня.

Прийом документів від абітурієнтів, які вступатимуть за результатами ЗНО, здійснюватиметься з 1 до 31 липня 2013 року. Прийом документів від абітурієнтів, які мають складати вступні екзамени або проходити творчі конкурси, буде завершено 20 липня. Відповідно іспити відбудуться з 21 до 31 липня, а творчі конкурси – у декілька сесій з 11 до 31 липня включно.

Перші рейтингові списки вступників, які вступатимуть на основі повної та базової загальної середньої освіти, із зазначенням рекомендованих до зарахування будуть оприлюднені 1 серпня.

Зарахування абітурієнтів на денну форму навчання за державним замовленням відбудеться 11 серпня, за контрактом – не пізніше 25 серпня.

Абітурієнти 2013 року зможуть подавати до вищих навчальних закладів сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), що будуть видані у 2013 році, або вже видані за п’ять попередніх років, починаючи з 2008-го.

Міністерством освіти також збережено норму, відповідно до якої вступники матимуть право подавати заяви про вступ до п’яти вищих навчальних закладів та не більше ніж на три напрями підготовки в кожному з них.

Мінімально необхідний бал сертифікатів ЗНО, що подаватимуть абітурієнти, не може бути нижчим ніж 124 балів з непрофільних конкурсних предметів та не нижче 140 балів з профільних.

Як і в минулому році, вищі навчальні заклади зможуть встановлювати вищу планку конкурсного бала з профільних предметів. Також за рішенням приймальних комісій у конкурсному відборі зможуть взяти участь ті абітурієнти, які матимуть бал ЗНО з непрофільного предмета нижче ніж 124, за умови результату ЗНО з профільного предмета не нижче 170 балів.

Для участі у вступній кампанії – 2013 абітурієнти, які вступатимуть на основі повної загальної середньої освіти, мають подавати до приймальних комісій результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів.

Традиційно середній бал атестата буде компонентом загального конкурсного бала та перераховуватиметься за 200-бальною шкалою.

Під час вступної кампанії 2013 року буде продовжено практику подання заяв до ВНЗ як у паперовій, так і в електронній формі.

Інформування громадськості про хід подання заяв на вступ до вищих навчальних закладів буде здійснюватися інформаційною системою «Конкурс».

Затверджені умови прийому до вищих навчальних закладів у 2013 році також визначають правила проведення вступних екзаменів та творчих конкурсів, допуск абітурієнтів для участі в конкурсі за результатами вступних екзаменів, зарахування вступників за співбесідою та поза конкурсом, інші особливості проведення вступної кампанії у 2013 році.

Усі вищі навчальні заклади країни мають не пізніше 26 листопада розробити і погодити з Міністерством освіти власні правила прийому, за якими проводитимуть конкурсний відбір абітурієнтів влітку 2013 року.

Детальніше в Умовах прийому до вищих навчальних закладів України у 2013 році.

Джерело: За матеріалами: Освіта.ua

Кiлькiсть переглядiв: 1440

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.