25 листопада 2016 року

Кожна людина, як і все свідоме людство, живе в трьох вимірах: учора, сьогодні і завтра. Вчора – це наша історія, а кожен урок історії – це урок знань про минуле, сучасне нашого народу, можливість зазирнути краєчком ока у майбутнє. Минуле було різним: радісним і сумним, а було ще й трагічним.

Пам’ять — нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок написано криваво-чорним кольором. Це було не стихійне лихо, а зумисне підготовлений голодомор 1932-33 років.

25 листопада у шкільній бібліотеці відбулась година-пам’яті присвячена тій частині українського народу, яка пережила цей трагічний час і тим, хто загинув мученицькою смертю від голодомору, заподіяного 1932-1933 роками.

На захід були запрошені учні 8, 10 класів, які мали змогу дізнатися більше про ті страшні роки 1932-1933 років. Бібліотекар ознайомила учнів з трагічним сторінками голодомору в Україні та розповіла, що тема голодомору вперше була яскраво-трагічно розкрита в художніх творах українських письменників діаспори. У романі «Марія» Уласа Самчука, Василя Барки «Жовтий князь», у ненадрукованих віршах Андрія Малишка та інших. Учениця 8 класу Вікторія Комар зачитала спогади очевидців голодомору на Семенівщині, учні читали вірші, переглянули відео Голодомор 1932-1933 рр., вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих у ті жахливі часи.

Такі події не можна забувати, про них треба говорити, висвітлювати аби не повторювалися. Хто забуває минуле – той не має майбутнього.

/Files/images/bbloteka/IMG_2560.JPG/Files/images/bbloteka/IMG_2574.JPG/Files/images/bbloteka/IMG_2577.JPG/Files/images/bbloteka/IMG_2580.JPG/Files/images/bbloteka/IMG_2565.JPG

Наш дух не зламати, свободу не вбити

2016-11-21

Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності.

21 – листопада 2016 року в шкільній бібліотеці пройшла патріотична година з театралізованим дійством «Наш дух не зламати, свободу не вбити» на яку були запрошені учні 9 класу. Учні 8 класу читали вірші, була продемонстрована інсценізація бою на барикаді, подивились відео «Реквієм Небесня Сотня», переглянули презентацію перших загиблих на майдані, згадали випускника нашої школи Грачова М.В., який загинув на сході України під час виконання покладених бойових задач. Запалили поминальну свічку та вшанували хвилиною мовчання всіх тих, хто поклав життя за долю, за волю, за незалежність і свободу нашої єдиної України. Учениця 5 класу Коноваленко Наталія заспівала пісню.

/Files/images/bbloteka/IMG_2534.JPG/Files/images/bbloteka/IMG_2542.JPG/Files/images/bbloteka/IMG_2546.JPG/Files/images/bbloteka/IMG_2552.JPG

18 листопада 2016 року

Шлях до книги починається з дитинства. Книга – це велике диво, створене людиною. Ще не вміючи читати, ми розглядали малюнки до казок, слухали цікаві історії, які читали нам мами чи бабусі. Щодня ми маємо справу з книгою в школі та вдома.

І чим би ви в школі не захопилися: історією, природознавством чи технікою, науковими пошуками, на допомогу завжди прийдуть книги.

Зараз у нашій країні існують сотні друкарень. Щоденно завдяки праці письменників, працівників паперової промисловості, друкарів, палітурників у нас з’являються десятки книжок.

Серед них особливе місце займають ілюстрації до тексту. Ілюстрація — малюнок, який розкриває зміст кожного тексту.

У шкільній бібліотеці проходив конкурс «Ми читаємо і малюємо». Ось і наші юні художники учні 2, 3, 5, 7 та 8 класів виступили ілюстраторами до своїх улюблених книжок.

18 листопада 2016 року на бібліотечному уїк-енді «Твір я цей прочитав і ось що намалював», відбувся захист робіт, який проходив у дуже теплій і дружній атмосфері за чашкою чаю. Читачі-ілюстратори розповідали про зміст своєї книжки, про епізод який вони намалювали, чому ця книжка навчає, чим саме сподобалась. У кінці уїк-енду члени журі визначили переможця. Переможцем стала учениця 5 класу Сергієнко Анастасія.

/Files/images/bbloteka/IMG_2521.JPG/Files/images/bbloteka/IMG_2515.JPG/Files/images/bbloteka/IMG_2525.JPG/Files/images/bbloteka/IMG_2528.JPG

15 листопада 2016 року

В шкільній бібліотеці пройшло заняття з основ бібліотечно-бібліографічної та інформаційної культури «Автори та ілюстратори дитячих книжок» для 2 класу.

Метою заняття було пояснити учням значення малюнків для розкриття змісту книжки; допомогти дітям відчути силу графічного мистецтва; ознайомити з найбільш відомими ілюстраторами книг. У кінці уроку виконали вправу “Я - ілюстратор”. Бібліотекар прочитала коротку казочку, а читачі намалювали ілюстрації до неї. Потім діти демонстрували малюнки і розповідали, що на них зображено.

/Files/images/bbloteka/IMG_2470.JPG/Files/images/bbloteka/IMG_2473.JPG/Files/images/bbloteka/IMG_2475.JPG

25 квітня 2016 року

Жодна катастрофа ХХ сторіччя не мала таких тяжких екологічних наслідків, як чорнобильська. Це трагедія не регіонального, навіть не національного, а глобального масштабу. Підірвано здоров'я сотень тисяч людей, забруднені мільйони гектарів ґрунтів, у водосховищах осіли десятки мільйонів тонн радіоактивного мулу. Ця трагедія зачепила всі сторони життя країни, примусила по-новому подивитися на світ, який нас оточує.

Наша пам’ять і пам’ять багатьох наступних поколінь знову і знову буде повертатися до трагічних квітневих днів.

25 квітня 2016 р. у шкільній бібліотеці Семенівської ЗОШ №1 пройшла година-пам’яті «Чорна трагедія на кольоровій землі» - до 30-річчя від дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції для учнів 7, 8 та 10 класів. На захід був запрошений Власенко Юрій Миколайович – ліквідатор аварії на Чорнобильській атомній електростанції І категорії. Юрій Миколайович поділився спогадами про ті трагічні місяці 1986 року, він працював там водієм з серпня по листопад.

Також, згадали перших ліквідаторів це – Герой Радянського Союзу, лейтенант Володимир Правик, Герой Радянського Союзу, лейтенант Віктор Кібенок, сержанти Микола Ващук та Володимир Тищура, старші сержанти Василь Ігнатенко та Микола Титенок і вшанували їх хвилиною мовчання. Учениця 4 класу Анна Скоряк розповіла вірш «День пам’яті. Діти 8 класу запалили поминальну свічку і звернулися молитвою до ікони Божої Матері з проханням, щоб таке лихо не повторилось на нашій українській землі. Дівчатка 7 класу заспівали пісню «Чорнобильські дзвони», яку присвятили всім ліквідаторам аварії.

Бажаючі мали змогу ознайомитися з книжково–ілюстративною виставкою «Чорнобиль в серці України». На закінчення бібліотекар всім побажала:

Ростіть добрі, ростіть щасливі,

Дівчатка будуть нехай вродливі,

А хлопці – сильні і могутні.

А ті події незабутні

Хай не тривожать більше нас!

Хай кане зло в безодню, в час!

/Files/images/bbloteka/IMG_0731.JPG/Files/images/bbloteka/IMG_0710.JPG/Files/images/bbloteka/IMG_0711.JPG/Files/images/bbloteka/IMG_0715.JPG/Files/images/bbloteka/IMG_0721.JPG/Files/images/bbloteka/IMG_0724.JPG/Files/images/bbloteka/IMG_0728.JPG/Files/images/bbloteka/IMG_0732.JPG

6 квітня 2016 р.

2 квітня - міжнародний день дитячої книги— свято, встановлене з ініціативи та за ухвалою Міжнародної ради дитячої книги.

Відзначається щороку (починаючи з 1967) 2 квітня , в день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена. Цим підкреслюється надзвичайно важлива роль дитячої книги у формуванні духовного та інтелектуального обличчя нових поколінь Землі.

6 квітня 2016 року у шкільній бібліотеці відбулося свято книги, яке мало назву «Юні книгознавці». У конкурсній програмі брали участь 2 команди: «Дружба» (3 клас) та «Зірки» (4 клас). Читачі вправно змагалися у 7 конкурсах: «Знайомство», «Ланцюжок прислів’їв та приказок», «Казкознавці», «Поетичний», «Кращий біограф», «Презентація улюбленої книги», «Відгадай пісню». Перемогла команда «Дружба» (3 клас). Книгознавці показали високий рівень знань, вправність та кмітливість.

У кінці свята всі разом заспівали пісню «Нам без книги ніяк не можна».

/Files/images/bbloteka/IMG_0605.jpg/Files/images/bbloteka/IMG_0598.jpg

/Files/images/bbloteka/IMG_0597.jpg/Files/images/bbloteka/IMG_0602.jpg

/Files/images/bbloteka/IMG_0603.jpg/Files/images/bbloteka/IMG_0595.jpg

25 листопада 2015 року

У четверту суботу листопада в нашій державі відзначається День пам`яті жертв Голодомору. Минає не одне десятиліття однієї з найжахливіших трагедій в історії українського народу-Голодомору 1932-1933 років, який неначе страшний, ненажерливий монстр поглинув людські життя.

Шкільна бібліотека, також приєдналась до вшанування пам’яті жертв Голодомору. Було проведено годину-пам’ять «Скорботний тридцять третій» для учнів 11 класу.

Бібліотекар розповідала про ті страшні й трагічні сторінки історії. Читачі 7 класу читали вірші, розіграли сценку, переглянули відео «Голодомор 1932-1933 років», учениці 11 класу зачитували «Спогади очевидців голодомору на Семенівщині». Всі присутні запалили «Свічку пам’яті» й хвилиною мовчання вшанували великомучеників нашої історії.

По закінченню заходу читачі мали змогу ознайомитися з книжково-ілюстративною виставкою «Невиплакані сльози України».

/Files/images/bbloteka/IMG_0109.JPG/Files/images/bbloteka/IMG_0111.JPG/Files/images/bbloteka/IMG_0131.JPG /Files/images/bbloteka/IMG_0122.JPG/Files/images/bbloteka/IMG_0106.JPG

19 листопада 2015 року

Україна – це територія гідності й свободи. Таким нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був святом свободи, і Революція 2013 року – Революція гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

Для учнів 7 класу була проведена історична година «Україна – це територія гідності й свободи». Захід розпочався виконанням Гімну України, потім діти розповідали вірші, подорожували «Сторінками незалежної України», переглянули відео «Євромайдан – 2014», хвилиною мовчання вшанували пам’ять нашого випускника школи Максима Грачова.

Державний діяч, філософ Цицерон сказав: «Люблять Батьківщину не зате, що вона велика, а за те, що вона твоя».

/Files/images/bbloteka/IMG_0092.JPG/Files/images/bbloteka/IMG_0093.JPG/Files/images/bbloteka/IMG_0063.JPG

12 листопада 2015 року

Читачам 4 класу було проведено заняття з основ бібліотечно-бібліографічної та інформаційної культури «Бібліотека – книжчин дім». Метою уроку було навчити дітей правильно вибирати книги за допомогою каталогів, знаходити необхідну літературу, познайомити з видами каталогів і картотек; виховувати у читачів інформаційну культуру, вміння користуватися ДБА. У кінці заняття діти на практиці вчились використовувати каталоги.

/Files/images/bbloteka/IMG_0051.JPG /Files/images/bbloteka/IMG_0052.JPG /Files/images/bbloteka/IMG_0059.JPG

11 листопада 2015 року

Першокласники завітали до шкільної бібліотеки на екскурсію «Мандрівка книжковим містом». Учні познайомилися з такими поняттями: бібліотекар, читач, читацький формуляр, з правилами користування бібліотекою, правилами поводження з книгою, різноманітністю книг у бібліотеці. У кінці уроку діти відгадували загадки.

/Files/images/bbloteka/IMG_0022.JPG/Files/images/bbloteka/IMG_0024.JPG

11 листопада 2015 року

У шкільній бібліотеці проходив «Бенефіс читачів» на честь декількох акторів, акторами були найкращі читачі. Він був присвячений учням 3 класу. Читачам треба було представити свій власний портрет, а потім бібліотекар розповідала про кожного з них за читацьким формуляром. Користувачі представили «Щоденник читача», розповідали про улюблену книгу. Дівчатка-учасниці відповідали на питання вікторини, відгадували загадки, складали прислів’я, а решта учнів класу активно вболівали за них. У кінці бенефісу було визначено членами журі переможця. Найкращим читачем стала Іжак Анна-Марія, на другому місці - Димерлій Аліна та Бердус Юлія, а на третьому – Курочка Анастасія та Корольова Валерія. З чим їх і вітаємо!

/Files/images/bbloteka/IMG_0027.JPG

/Files/images/bbloteka/IMG_0028.JPG

/Files/images/bbloteka/IMG_0033.JPG

/Files/images/bbloteka/IMG_0036.JPG

21 жовтня 2015 року

До шкільної бібліотеки завітали учні 3 класу на патріотичну годину «Моя Батьківщина – рідна Україна», яка проходила у формі усного журналу. Читачі познайомилися із такими сторінками: «Що таке Батьківщина?», «Державні символи України», «Ой, яка чудова українська мова», «Рослинні символи України», «Народні обереги». На патріотичній годині учні читали вірші, бібліотекар показала на глобусі в якій частині світу розташована Україна, назвали найбільші міста, згадали які є гори в Україні, віднайшли на карті, де знаходиться наша маленька Батьківщина в якій ми мешкаємо, а також заспівали гімн України.

/Files/images/bbloteka/PA211625.JPG/Files/images/bbloteka/PA211630.JPG/Files/images/bbloteka/PA211633.JPG/Files/images/bbloteka/PA211632.JPG/Files/images/bbloteka/PA211634.JPG/Files/images/bbloteka/PA211637.JPG/Files/images/bbloteka/PA211638.JPG/Files/images/bbloteka/PA211639.JPG/Files/images/bbloteka/PA211640.JPG/Files/images/bbloteka/PA211643.JPG

20 жовтня 2015 року

Читачі 3 класу познайомилися з періодичними виданнями, згадали, які є дитячі журнали та газети, порівняли між собою книжку з журналом та газетою. У кінці уроку створювали свій власний журнал.

/Files/images/bbloteka/PA201632.JPG/Files/images/bbloteka/PA201621.JPG/Files/images/bbloteka/PA201625.JPG/Files/images/bbloteka/PA201629.JPG/Files/images/bbloteka/PA201631.JPG

02 жовтня 2015 року

Для учнів 8 класу була проведена пізнавальна година «У світі тварин» у вигляді презентації, до всесвітнього дня захисту тварин. Діти мали змогу познайомитися з тваринами, які занесені до Червоної книги України, із зниклими тваринами України, найрідкіснішими тваринами світу, найстрашнішими, тваринами-рятівниками, переказами та легендами про тварин, прислів’ями та приказками. Побачили, які були створені пам’ятники та відкриті музеї тваринам. Також, читачам були запропоновані загадки. У кінці заняття відбувся огляд літератури з даної теми, де діти могли більш детально розглянути Червону книгу України та книжки, які є у шкільній бібліотеці про тварин.

/Files/images/bbloteka/PA191622.JPG/Files/images/bbloteka/PA191627.JPG/Files/images/bbloteka/PA191628.JPG/Files/images/bbloteka/PA191629.JPG/Files/images/bbloteka/PA191632.JPG/Files/images/bbloteka/PA191636.JPG/Files/images/bbloteka/PA191641.JPG

28 квітня 2015 року

У шкільну бібліотеку завітали учні 2 класу на заняття з основ бібліотечно-бібліографічної та інформаційної культури «Твій друг – підручник». Читачі познайомилися із загальними відомостями про підручник, з поняття про процес виготовлення книги в наш час, ознайомились з пам’яткою «Як продовжити життя підручника».

На початку заняття дітям була запропонована вправа «Ти мені подобаєшся, друже…», де читачі із захоплення казали компліменти один одному. Не менш цікавим було завдання «Шпаргалка», де учням треба було пригадати правила користування підручниками, передати їхній зміст за допомогою малюнків, умовних позначень або схем. Ці шпаргалки потім передають бібліотекарю. А далі по черзі вони витягували їх і відтворювали текст.

Наступною вправою було «Уявне інтерв’ю», де читачам треба було взяти інтерв’ю один в одного про правила користування підручником. Також були запропоновані завдання «Розкажи за малюнком», робота в групах. «Як продовжити життя книзі» «Це класно», які діти із задоволенням виконували.

/Files/images/bbloteka/P4280006.JPG

/Files/images/bbloteka/P4280001.JPG

/Files/images/bbloteka/P4280016.JPG

/Files/images/bbloteka/P4280019.JPG

22 квітня 2015 року

У шкільній бібліотеці проходив екологічний круїз «Світ навколишній прекрасний» для учнів 3 класу. Участь брали дві команди «Веселка» та «Ромашка». Читачам було запропоновано 5 турів: «Правила поведінки в довкіллі», «Загадки від Мудрої сови», «Вікторина», «Ерудит», «Пантоміма». Перемогу виборола команда «Веселка».

/Files/images/bbloteka/P4291219.JPG/Files/images/bbloteka/P4291223.JPG

/Files/images/bbloteka/P4291224.JPG

24 лютого 2015 року

Обереги мої рушникові

/Files/images/bbloteka/P2240266.JPG Багато символів має наша Україна. Серед них – український рушник – символ єдності сім’ї, символ любові до рідної землі, до любої матусі, до коханої дівчини, символ працелюбності нашого народу.

24 лютого 2015 року в шкільній бібліотеці пройшло свято рушника. На захід були запрошені учні школи, вчителі, гості.

Святково прибрана зала, на столі на вишитому рушникові хліб-сіль, виставка рушників початку ХХ -ХХІ ст.. майстрині нашого району. Ведучі цього заходу розповіли про історію української вишивки, про призначення українського рушника в побуті, в звичаях та обрядах. Із задоволенням присутні слухали про рослинний орнамент, який переважає на рушниках нашого регіону , що означають на рушниках вишиті казкові квіти ружі, троянди, маки, півонії, жоржини, квіти у вигляді вазончика - дерева життя. Що символізує на рушниках калина, виноград, солов’ї, зозуля, ластівку, голуби.

На захід була запрошена майстриня міста Семенівки Дудко Раїса Григорівна, яка розповіла , що вишиває з дитинства, а вже більш наполегливо вишиває 20 років. Вишивка забирає увесь вільний час. Понад 27 ікон вишила Раїса Григорівна, близько 40 рушників, вишиває жіночі і чоловічі сорочки, скатертини. Її роботи є в Америці дуже багато подаровано родичам, друзям по Україні.

Читачі бібліотеки проводили пошукові завдання дізнавалися від рідних своїх: мам, бабусь, прабабусь про призначення рушника у Семенівці. Учні читали вірші про український рушник. Окрасою заходу були пісні у виконанні учнів 7 класу «Пісня про рушник», «Два кольори» . Всі бажаючі мали змогу ознайомитися з книжково–ілюстративною виставкою «А над світом українська вишивка цвіте».

/Files/images/bbloteka/P2241132.JPG /Files/images/bbloteka/P2241149.JPG/Files/images/bbloteka/P2241155.JPG/Files/images/bbloteka/P2241169.JPG/Files/images/bbloteka/P2240247.JPG/Files/images/bbloteka/P2240252.JPG/Files/images/bbloteka/P2240254.JPG/Files/images/bbloteka/P2240237.JPG/Files/images/bbloteka/P2240272.JPG/Files/images/bbloteka/P2240276.JPG/Files/images/bbloteka/P2241125.JPG/Files/images/bbloteka/P2240277.JPG

20 листопада 2014 року

"Голодомор вчора - пам'ять сьогодні"

/Files/images/bbloteka/PB200334.JPG

«Чи можливе? Чи таке можливе?!

Чи колись повірить чоловік,

Щоб родючі українські ниви

Народили 33-й рік?..»

Юрій Клен

22 листопада Україна і світ вшановують пам’ять мільйонів жертв голодомору. Це безпрецедентний злочин у світовій історії: мільйони загиблих, десятки мільйонів ненароджених, понівечені людські долі, виснажена душа українського народу.

Немислимий масштаб цієї Трагедії. Ім’я їй – голодомор. Ії суть – геноцид.

До цієї трагічної дати для учнів 9 класу було провндно годину пам’яті і скорботи «Голодомор вчора – пам'ять сьогодні» та представлена книжкова виставка-реквієм: «Жахи голодомору не забуті».

/Files/images/bbloteka/PB200321.JPG/Files/images/bbloteka/PB200338.JPG

/Files/images/bbloteka/PB200339.JPG

25 вересня 2014 року

Заняття з основ бібліотечно-бібліографічної та інформаційної культури: «Основні елементи книги»

До шкільної бібліотеки завітали учні 2 класу, вони познайомились з основними елементами книги:обкладинкою, ти­тульним листом, текстом, малюнками, змістом. Крім цьо­го, у багатьох книгах є передмова, післямова, словник, списки книг. У кінці заняття було проведено гру-конкурс «Я художник-ілюстратор». Учні прослухали казку К.Чуковського «Чудо-дерево» та їм треба було пофантазувати і намалювати “чудо-дерево” з його «незвичайними плодами».

/Files/images/bbloteka/P9250164.JPG

/Files/images/bbloteka/P9250159.JPG

22 травня 2014

"Народився, щоб осяяти Україну"

/Files/images/bbloteka/P5220322.JPG«Він був сином мужика – став володарем в царстві духа.

Він був кріпаком – і став велетнем у царстві людської культури

Він був самоуком – і вказав нові, світлі і вільні шляхи професорам і книжним ученим».

Тарас Григорович Шевченко. Великий Українець. Поет ХХІ століття. Адже він і сьогодні вчить нас шанувати батьків і понад все любити Україну.
Сучасний погляд на життя і творчість нашого письменника, його вплив на свідомість наших сучасників – все це є головним у творчих заходах бібліотеки, які проводяться і проводитимуться до 200-річчя Т.Г.Шевченка протягом цього року.

22 травня 2014 року в день перепоховання Т.Г.Шевченка у шкільній бібліотеці відбулась година спілкування для учнів 6 класу «Народився, щоб осяяти Україну» .

Мета цього заходу познайомити дітей з життєвим та творчим шляхом світового генія, неперевершеного майстра слова, видатним українським поетом Т.Г. Шевченком. Показати дітям нелегке дитинство поета, підтверджуючи це його віршами. Виховувати любов до поезії, до рідного слова, до краю, де ти народився. Учні розіграли сценку «Мати і Тарас», читали вірші, послухали запис пісні на слова поета «Реве та стогне Дніпр широкий…"

/Files/images/bbloteka/P5220330.JPG

/Files/images/bbloteka/P5220336.JPG

/Files/images/bbloteka/P5220339.JPG

/Files/images/bbloteka/P5220340.JPG

24 квітня 2014 року

«Мужність і біль Чорнобиля»

«Ми атомні заложники прогресу.

Вже в нас нема ні лісу, ні небес.

Так і живем від стресу і до стресу,

Абетку смерті маємо – АЕС»

Л. Костенко

/Files/images/bbloteka/P4220122.JPG


/Files/images/bbloteka/P4240009.JPG

/Files/images/bbloteka/P4240010.JPG

26 квітня в Україні День пам’яті Чорнобильської трагедії. Аварія на Чорнобильській атомній електростанції належить до найбільших техногенних катастроф в історії людства. Радіоактивні викиди згубно вплинули на природне довкілля величезного регіону планети, уклад життя і здоров'я людей. Страшна звістка про катастрофу в Чорнобилі — невеличкому українському місті, розташованому поблизу злиття сивого Дніпра й тихоплинної Прип'яті, облетіла всю планету. Оспіваний мирний атом, здавалося б, приручений і покірний, вийшов з-під влади людини, вивергаючи на земну поверхню вогненне нутро, розхукуючи навсибіч незриму отруту радіації.

24 квітня 2014 року – у шкільній бібліотеці пройшов урок-пам'ять «Мужність і біль Чорнобиля» для учнів 10-А та 10-Б класу. Вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та запалили поминальні свічки. Для всіх присутніх та для героїв-чорнобильців прозвучала пісня на слова та музику Н. Май «Чорнобильська балада» у виконанні учениць 9 класу.

23 квітня 2014 року

Здоровим бути – КЛЬОВО! МОДНО! КРУТО!

Кожна нормальна людина прагне прожити своє життя довго і щасливо. А для цього потрібно вести здоровий спосіб життя. Під здоровим способом життя розуміється оптимальний режим роботи і відпочинку, збалансоване харчування, достатня рухова активність, дотримання правил особистої гігієни, загартовування, відсутність згубних звичок, любов до людей, позитивне сприйняття життя. Здоровий спосіб життя дозволяє бути до старості здоровим психічно, морально і фізично.

23 квітня 2014 року – був проведений урок-здоров’я у шкільній бібліотеці для учнів 5 класу, який мав 5 конкурсів. Боротьба між командою «Живчики» і командою «Соняшники» була дуже запеклою. За підрахунками членів журі команда «Живчики» перемогла і була нагороджена грамотою.

/Files/images/bbloteka/P4230151.JPG

/Files/images/bbloteka/P4230147.JPG

/Files/images/bbloteka/P4230155.JPG/Files/images/bbloteka/P4230157.JPG/Files/images/bbloteka/P4230158.JPG/Files/images/bbloteka/P4230159.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 91

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.