СЕМЕНІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЕМЕНІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ

ШКОЛА і-ііі СТУПЕНІВ №1

НАКАЗ

«31» серпня 2016 року м.Семенівка №­­­______
Про кількісний склад учнів на 2016/2017 навчальний рік

На підставі роботи, проведеної з уточнення списків учнів по класах, наказів по школі про прибуття та вибуття учнів

НАКАЗУЮ:

1. Визначити такий кількісний склад класів на 01 вересня 2015 року:

класи 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Всього 28 29 13 34 28 23 27 29 27 18 25
Хлопців 9 16 9 20 10 15 15 14 12 12 12
дівчат 19 13 4 14 18 8 12 15 15 6 13

Учнів:

1-4-х класів – 104

5-9-х класів – 134

10-11-х класів – 43

Усього – 281

2. Класним керівникам 1-11 класів до 05.09.2016 року згідно зі списками

учнів класу упорядкувати їхні особові справи.

3. Секретарю школи В’язовик І.А. до 05.09.2016 року провести звірку списків

учнів школи в алфавітній книзі.

4. Наказ довести до відома педагогічного колективу на нараді при директорі

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор школи О.М.Лупан

УКРАЇНА

СЕМЕНІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЕМЕНІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ

ШКОЛА і-ііі СТУПЕНІВ №1

НАКАЗ

«31» серпня 2016 року м.Семенівка №­­­______
Про зарахування учнів до 1 та 10 класів, про прибуття та вибуття учнів

Згідно Конституції України ст.53, Законів України «Про освіту» ст.60, «про загальну середню освіту» ст.18, на виконання Постанови Кабінету Міністрів від 12.04.2000 року № 646 «Про затвердження Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку»

НАКАЗУЮ:

1. На підставі заяв батьків, медичних довідок зарахувати з 01.09.2016 року

до 1 класу наступних учнів:

1. Бєліка Богдана Леонідовича

2. Долгого Валерія Віталійовича

3. Євтушенка Микиту Євгенійовича

4. Заслонка Гліба Олександровича

5. Здоту Богдана Олексійовича

6. Кобельке Микиту Сергійовича

7. Коноваленка Нікіту Олександровича

8. Трет’яка Віктора Олеговича

9. Асмаковську Дар’ю Олександрівну

10. Баєву Ксенію Сергіївну

11. Білогриву Евеліну Олександрівну

12. Воробйову Анжеліку Олександрівну

13. Галич Мирославу Андріївну

14. Зборщик Аліну Віталіївну

15. Здоту Поліну Сергіївну

16. Зебницьку Руслану Олексіївну

17. Кекух Анастасію Олексіївну

18. Олійник Катерину Олексіївну

19. Помаз Анну Миколаївну

20. Прохоренко Валерію Сергіївну

21. Разинкіну Марину Олександрівну

22. Солодовник Владиславу Володимир.

23. Усік Аеастасію Олександрівну

24. Чайку Дарію Юріївну

25. Шматок Вероніку Михайлівну

26. Шевкопляс Владиславу Віталіївну

27. Чехменок Валерію Вікторівну

28. Хулапа Євгенія Романовича

2. На підставі заяв батьків з 01.09.2016 року зарахувати по класах учнів, що прибули за літній період із інших шкіл:

1. Кожедуба Артема Олексійовича – до 3 класу

2. Кожедуба Леоніда Олексійовича – до 4 класу

3. Земович Роксоляну Захарівну – до 4 класу

4. Земович Яну Захарівну – до 4 класу

5. Галич Христину Андріївну – до 4 класу

6. Комарова Ярослава Олександровича – до 4 класу

7. Кожедуб Олену Олексіївну – до 7 класу

8. Ребенок Юлію Денисівну – до 7 класу

9. Атрощенка Владислава Олександровича – до 9 класу

10. Котляр Ярославу Володимирівну – до 9 класу

11. Дорошко Анну Миколаївну – до 10 класу

12. Шушуру Аліну Юріївну – до 10 класу

3. З 31.08.2016 року вважати такими, що вибули зі школи протягом літнього періоду наступних учнів:

1. Єрьому Олександра Сергійовича – 2 клас

2. Рудник Вероніку Олександрівну – 2 клас

3. Бочкарьова Олександра Олександровича – 4 клас

4. Хоменка Владислава Юрійовича – 6 клас

5. Хроленок Олександру Сергіївну – 8 клас

6. Кожедуба Віталія Дмитровича – 10 клас

7. Вороб’я Петра Петровича – 10 клас

8. Кожушка Романа Руслановича – 10 клас

9. Рахімова Каюма Каюмовича – 10 клас

10. Бердус Ілону Олексіївну – 10 клас

11. Гавришук Лілію Романівну – 10 клас

12. Дикуху Лілію Віталіївну – 10 клас

13. Капицю Анастасію Іванівну – 10 клас

14. Надольну Діану Дмитрівну – 10 клас

15. Скринник Катерину Захарівну – 10 клас

16. Ядикіна Юрія Сергійовича – 11 клас

17. Тімошка Ярослава Володимировича – 11 клас

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з навчальної роботи – Хулап Г.М.

Директор школи О.М.Лупан

УКРАЇНА

СЕМЕНІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЕМЕНІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ

ШКОЛА і-ііі СТУПЕНІВ №1

НАКАЗ

«08» червня 2016 року м.Семенівка №­­­______

Про перевод учнів 9-го класу

На підставі рішення педагогічної ради (протокол № 6 від 08.06.2016 року)

НАКАЗУЮ:

1. Видати свідоцтва про загальну середню освіту учням 9 класу та перевести до 10-го класу:

1. Вороб’я Петра Петровича

2. Генджала Івана Сергійовича

3. Дуку Данила Миколайовича

4. Єрмоленка Володимира Івановича

5. Капицю Ігоря Вікторовича

6. Казаряна В’ячеслава Артуровича

7. Кожушка Романа Руслановича

8. Кожедуба Віталія Дмитровича

9. Кулика Владислава Михайловича

10. Латиша Іллю Ігоровича

11. Марущенка Івана Миколайовича

12. Пацука Володимира Івановича

13. Рахімова Каюма Каюмовича

14. Бережну Ольгу Сергіївну

15. Сенченка Романа Володимир.

16. Шашкова Владислава Олексійов.

17. Бердус Ілону Олексіївну

18. Гавришук Лілію Романівну

19. Дикуху Лілію Віталіївну

20. Капицу Анастасію Іванівну

21. Лазареву Аліну Олександрівну

22. Лобок Дарину Василівну

23. Надольну Діану Дмитрівну

24. Скринник Катерину Захарівну

25. Бодюл Олену Валентинівну

26. Ковальова Руслана Сергійовича

2. Генджалу Івану Сергійовичу видати свідоцтво про загальну середню освіту з відзнакою.

3. Класному керівнику 9-го класу Короткій Г.М. зробити відповідні записи в особових справах учнів та на сторінці зведеного обліку навчальних досягнень учнів класного журналу.


4. Секретарю школи В'язовик І.А.:
4.1. Зробити записи про перевод учнів в Алфавітній книзі;
4.2. Розмістити даний наказ на веб-сайті школи.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою

Директор школи О.М.Лупан

УКРАЇНА

СЕМЕНІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЕМЕНІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ

ШКОЛА і-ііі СТУПЕНІВ №1

НАКАЗ

«02» червня 2016 року м.Семенівка №­­­______

Про переведення учнів 1-8

та 10 класів до наступного класу

Керуючись ст. 53 Конституції України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного классу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14 липня 2015 №762, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 30 липня за № 924/27369, на підставі рішення педагогічної ради протокол № 5 від 02.06.2016 року

НАКАЗУЮ:

1. Перевести учнів 1-го класу до 2-го класу:

1. Бабіча Нікіту Богдановича

2. Баєва Дениса Володимировича

3. Бєліка Дениса Леонідовича

4. Біду Максима Сергійовича

5. Демченка Дениса Костянтиновича

6. Єрьому Олександра Сергійовича

7. Заслонка Даниїла Олександровича

8. Кривоуса Микиту Юрійовича

9. Луньова Павла Сергійовича

10. Соколова Олександра Романов.

11. Терлецького Назара Михайлов.

12. Ананьєву Софію Олексіївну

13. Дудченко Юлію Володимирівну

14. Козик Дарину Василівну

15. Курган Соломію Сергіївну

16. Матвійчук Анастасію Олександр.

17. Курпас Кіру Юріївну

18. Кошман Аліну Дмитрівну

19. Ідельбаєву Дар’ю Загітівну

20. Ващенко Аліну Леонідівну

21. Ткача Артема Олексійовича

22. Терлецького Захара Михайлов.

23. Селюкова Микиту Сергійовича

24. Неруша Артема Олександровича

25. Ізюмця Євгенія Андрійовича

26. Назарову Тетяну Володимирівну

27. Полєщук Наталію Дмитрівну

28. Рудник Вероніку Олександрівну

29. Чирву Марину Володимирівну

30. Ясенівку Анну Іванівну

31. Довганя Олексія Юрійовича

2. Перевести учнів 2-го класу до 3-го класу:

1. Бережного Артема Сергійовича

2. Бондаренка Максима Миколайов.

3. Гельмана Сергія Андрійовича

4. Дворецького Владислава Олексан.

5. Іртюго Рустама Нуріддіновича

6. Ладоху Владислава Миколайовича

7. Пархоменка Владислава Андрійов

8. Чубикіна Владислава Олександр.

9. Волосянко Анастасію Сергіївну

10. Кекух Анну Сергіївну

11. Хромець Анастасію Юріївну

12. Шоню Діану Юріївну

3. Перевести учнів 3-го класу до 4-го класу:

1. Бочкарьова Олександра Олексан.

2. Бучковського Василя Васильовича

3. Гаврилова Тимофія Вікторовича

4. Дудченка Максима Володимиров.

5. Мар’юка Миколу Євгенійовича

6. Матвійчука В’ячеслава Олександ.

7. Надточея Івана Івановича

8. Науменка Кирила Євгенійовича

9. Пархоменка Єгора Сергійовича

10. Пехенька Костянтина Дмитров.

11. Прохоренка Руслана Сергійовича

12. Разумейка Данила Олександр.

13. Солодовніка Руслана Володимир.

14. Трохименка Олега Юрійовича

15. Шумейка Романа Сергійовича

16. Котляра Руслана Івановича

17. Холодила Єгора Сергійовича

18. Шида Єгора Олександровича

19. Бердус Юлію Олексіївну

20. Велігуру Софію Романівну

21. Дедушко Кіру Сергіївну

22. Димерлій Аліну Олегівну

23. Іжак Анну-Марію Золтанівну

24. Кожедуб Вікторію Дмитрівну

25. Михайленка Максима Романов.

26. Корольову Валерію Сергіївну

27. Котляр Ірину Максимівну

28. Курочку Анастасію В’ячеславівн

29. Назарову Дар’ю Володимирівну

30. Сенько Анну Олександрівну

4. Перевести учнів 4-го класу до 5-го класу:

1. Баєва Родіона Миколайовича

2. Білогура Олександра Михайлов.

3. Зволя Ярослава Дмитровича

4. Клименка Артема Руслановича

5. Колощенка Івана Миколайовича

6. Тонковида Богдана Сергійовича

7. Наконечного Ігоря Миколайовича

8. Полєщука Владислава Сергійов.

9. Назарову Олександру Володимир.

10. Самокиша Данила Анатолійов.

11. Шевченка Руслана Дмитровича

12. Альшину Мелодію Юріївну

13. Бикову Кіру Андріївну

14. Воробей Аліну Олегівну

15. Гельман Вероніку Андріївну

16. Гоптар Каріну Ігорівну

17. Долгу Катерину Віталіївну

18. Бобиль Анастасію Володимир.

19. Коноваленко Наталію Олександр

20. Кривоус Анну Вікторівну

21. Макей Юлію Олександрівну

22. Матору Софію Віталіївну

23. Мішустіну Софію Владиславівну

24. Сергієнко Анастасію Володимир.

25. Скоряк Анну Юріївну

26. Сухотську Катерину Сергіївну

27. Чернуху Анастасію Сергіївну

28. Чирву Валентину Володимирівну

5. Перевести учнів 5-го класу до 6-го класу:

1. Алексеєнку Владиславу Олексан 2. Осадчого Кирила Руслановича

3. Антоненка Єгора Анатолійовича 4. Островерхова Андрія Сергійовича

5. Булітка Владислава Сергійовича 6. Симоненка Віталія Геннадійовича

7. Дюбу Артема Михайловича 8. Вертебну Валерію Сергіївну

9. Дюбу Богдана Сергійовича 10. Козік Богдану Олександрівну

11. Клименка Даніла Руслановича 12. Кравченко Карину Олександр.

13. Козік Микиту Михайловича 14. Макей Ольгу Олександрівну

15. Козика Дмитра Михайловича 16. Романюкову Марію Ігорівну

17. Луганцева Костянтина Олександ 18. Селюкову Аліну Миколаївну

19. Макаренка Андрія Дмитровича 20. Крота Андрія Миколайовича

21. Шумило Валерію Олександрівну 22. Хоменка Владислава Юрійовича

23. Прадал Альону 24. Олійника Антона Олексійовича

6. Перевести учнів 6-го класу до 7-го класу:

1. Бірюкову Дарію Михайлівну

2. Пехенько Діану Сеймурівну

3. Вороб’я Максима Миколайовича 4. Плечистого Данила Станіславов

5. Довгань Юлію Юріївну 6. Разумейко Валерію Олександрівну

7. Долгорука Вадима Юрійовича 8. Скоробогатого Дениса Олексійов.

9. Заколодну Інну Анатоліївну 10. Скоробогатого Романа Григоров.

11. Ірху Дмитра Леонідовича 12. Старосіка Владислава Ігоровича

13. Кекуха Артема Павловича

14. Сухотську Олександру Олександ.

15. Кекуха Дмитра Ігоровича 16. Тюканька Дмитра Дмитровича

17. Миркулу Аліну Сергіївну 18. Шакала Михайла Михайловича

19. Мороза Максима Юрійовичю 20. Хулап Соломію Валеріївну

21. Надточея Анатолія Івановича 22. Петльовану Яну Анатоліївну

23. Єрмоленка Станіслава Олександ. 24. Назарову Валерію Романівну

25. Халімана Микиту Юрійовича

5. Перевести учнів 7-го класу до 8-го класу:

1.Бажина Павла Андрійовича 2. Зволя Богдана Дмитровича 3. Гусейнова Гусейна Гусейновича 4. Коваленко Анну Ігорівну

5. Зайца Олександра Олександров. 6. Коротку Анастасію Сергіївну

7. Кривенка Бажена Володимиров. 8. Кекух Анастасію Геннадіївну

9. Кургана Данила Сергійовича 10. Киселькову Марію Михайлівну

11. Куртєєва Андрія Володимиров. 12. Комар Вікторію Віталіївну

13. Кубайчука Миколу Миколайов. 14. Макаренко Анну Дмитрівну

15. Мотору Кирила Олександровича

16. Мисник Юлію Андріївну

17. Похильця Максима Ігоровича 18. Мотору Ганну Сергіївну

19. Хроленок Олександру Сергіївну 20. Гусейнову Крістіну Гусейнівну

21. Ткаченка Кирила Олександров. 22. Пархоменко Ірину Андріївну

23. Целуйка Романа Вікторовича 24. Кобрика Іллю Вікторовича

25. Борзенець Світлану Сергіївну 26. Фролову Дарію Борисівну

27. Біду Михайла Сергійовича 28. Чайку Анастасію Юріївну

29. Бучковську Діану Василівну 30. Шумейко Юлію Сергіївну

6. Перевести учнів 8-го класу до 9-го класу:

1. Бардакова Сергя Сергійовича 2. Коротку Євгенію Юріївну

3. Гревцова Володимира Олександр. 4. Мірошник Аліну Андріївну

5. Зволя Віктора Володимировича 6. Мироненко Анастасію Вікторівну

7. Зебницького Миколу Олексійов. 8. Найдьонову Тетяну Василівну

9. Кириловського В’ячеслава Олекса 10. Павленко Руслану Олександр.

11. Курпаса Віктора Андрійовича 12. Похилець Вікторію Ігорівну

13. Осмаковського Олексія Олександ 14. Сердюкову Марію Миколаївну

15. Місюренка Віталія Миколайов. 16. Чирву Анжеліку Михайлівну

17. Шульгу Дмитра Вікторовича 18. Чульцову Олександру Вадимівну

19. Гельман Олесю Сергіївну 20. Шевкопляс Яну Анатоліївну

21. Устименко Каріну Юріївну 22. Карпову Анну Вікторівну

23. Усова Юрія Олександровича

24. Порву Вячеслава Олександров.

25. Халіман Софію Юріївну

7. Перевести учнів 10 класу до 11 класу:

1. Білогривого Владислава Микол.

2. Вороб’я Артема Олеговича

3. Долича Єгора Петровича

4. Капицю Владислава Вікторовича

5. Кирдана Дмитра Миколайовича

6. Покотіла Владислава Андрійовича

7. Ребенка Артема Сергійовича

8. Савченка Богдана Юрійовича

9. Тімошка Ярослава Володимиров.

10. Хохлова Дмитра Сергійовича

11. Ядикіна Юрія Сергійовича

12. Будашко Інну Олександрівну

13. Горову Наталію Миколаївну

14. Кекух Анну Ігорівну

15. Ложкову Ольгу Володимирівну

16. Любутіну ярославу Вячеславівну

17. Мисник Дарину Андріївну

18. Радишевську Владиславу Олекс.

19. Суботу Аліну Володимирівну

20. Суботу Яну Олександрівну

21. Тищенко Діану Анатоліївну

22. Тітенко Анну Вікторівну

23. Чубикіну Анну Олександрівну

24. Михеєнка Миколу Васильовича

25. Короткого Максима Андрійовича

26. Жернову Марію Геннадіївну

27. Гориславського Максима Микол.

8. Нагородити Похвальними листами за високі досягненняу навчанні наступних учнів: Хромець Анастасію Юріївну – 2 клас, Бердус Юлію Олексіївну, Димерлій Аліну Олегівну, Іжак Анну-Марію Золтанівну, Сенько Анну Олександрівну – 3 клас, Воробей Аліну Олегівну, Сухотську Катерину Сергіївну, Сергієнко Анастасію Володимирівну – 4 клас, Вертебну Валерію Сергіївну, Козік Богдану Олександрівну, Кравченко Карину Олександрівну, Луганцева Костянтина Олександровича, Шумило Валерію Олександрівну – 5 клас, Мороза Максима – 6 клас, Хроленок Олександру Сергіївну – 7 клас, Курпаса Віктора Андрійовича, Шевкопляс Яну Анатоліївну – 8 клас, Чубикіну Анну Олександрівну, Горовую Наталію Миколаївну – 10 клас.

9. Класним керівникам 1-8-х, 10-го класів зробити відповідні записи на сторінках класного журналу в розділі «Зведений облік навчальних досягнень учнів» у графі «Рішення педагогічної ради» та в особових справах учнів.

10. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор школи: О.М.Лупан

УКРАЇНА

СЕМЕНІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЕМЕНІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ

ШКОЛА і-ііі СТУПЕНІВ №1

НАКАЗ

«28» травня 2016 року м.Семенівка №­­­______

Про випуск учнів 11-го класу

Керуючись ст. 53 Конституції України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного классу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14 липня 2015 №762, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 30 липня за № 924/27369, відповідно Положення продержавнупідсумковуатестаціюучнів (вихованців) у системізагальноїсередньоїосвіти, Затвердженого
наказом Міністерства освіти і науки України
30 грудня 2014 року № 1547, на підставі річного оцінювання та результатів державної підсумкової атестації. На підставі рішення педагогічної ради (протокол № 4 від 28.05.2016 року)

НАКАЗУЮ:

1. Видати атестати про повну загальну середню освіту учням 11-го класу:

1. Авраменку Артему Володимиров.

2. Борисенку Богдану Дмитровичу

3. Водовскову Андрію Ігоровичу

4. Жозі Євгену Павловичу

5. Здоті Віктору Андрійовичу

6. Ісаченку Іллі Івановичу

7. Кириловському Олександру Олек.

8. Курпасу Юрію Олександровичу

9. Одноворовій Анастасії Володим.

10. Усовій Світлані Олександрівні 11. Чирві Вікторії Михайлівні

12. Шумейко Анжеліці Григорівні

13. Упировій Оксані Миколаївні

14. Куролєс Анні Володимирівні

15. Асмаковській Лілії Олександр.

16. Балицькій Анні Сергіївні

17. Балицькій Тетяні Сергіївні

18. Білоус Анні Юріївні

19. Лугинцю Назару Григоровичу

20. Марченку Олександру Андр.

21. Михеєнку Петру Васильовичу

22. Моторі Олексію Олександров.

23. Сахариленку Михайлу Мих.

24. Упирову Дмитру Микол.

25. Чулінді Дмитру Валерійовичу

26. Шевкоплясу Андрію Анатол.

27. Висоцькій Христині Олексан.

28. Кекух Ірині Олександрівні

29. Мірошник Дарині Юріївні

2. Нагородити Похвальною грамотою «За особливі успіхи у вивченні окремих предметів»:

Балицьку Анну Сергіївну – у вивченні екології, захисту Вітчизни;

Балицьку Тетяну Сергіївну – у вивченні економіки, екології, захисту Вітчизни;

Висоцьку Христину Олександрівну – у вивченні економіки;

Ісаченка Іллю Івановича – у вивченні фізичної культури, захисту Вітчизни;

Кириловського Олександра Олександровича – у вивченні фізичної культури, захисту Вітчизни;

Марченка Олександра Андрійовича – у вивченні фізичної культури, захисту Вітчизни;

Одноворову Анастасію Володимирівну – у вивченні екології, захисту Вітчизни;

Чулінду Дмитра Валерійовича – у вивченні фізичної культури;

Шевкопляса Андрія Анатолійовича – у вивченні фізичної культури, захисту Вітчизни

3. Провести урочисте вручення атестатів та Похвальних грамот 28.05.2016.
4. Класному керівнику 11-го класу Кривенко Н.Є. зробити відповідні записи в особових справах учнів та на сторінці зведеного обліку навчальних досягнень учнів класного журналу.
5. Секретарю школи В'язовик І.А.:
5.1. Зробити записи про вибуття учнів в Алфавітній книзі;
5.2. Розмістити даний наказ на веб-сайті школи.
6. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор школи О.М.Лупан

Кiлькiсть переглядiв: 80

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.