«Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини» (до 100-річчя від дня народження В. О. Сухомлинського).

З 1 по 31 жовтня в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек, починаючи з 2014 року, започатковано щорічне проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек. Упродовж попередніх років цей захід проводився за певною тематикою. У 2018 році місячник присвячено видатному українському педагогу-гуманісту, вченому зі світовим ім’ям В. О. Сухомлинському з нагоди 100-річчя від дня його народження.

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек – 2018 проходить під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини» (до 100-річчя від дня народження В. О. Сухомлинського).

Шкільна бібліотека Семенівського ЗСО І-ІІІ ст.№1 долучилася до Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек.

У бібліотеці для вчителів, батьків організована книжково-ілюстративна виставка-персоналія: «Василь Сухомлинський – мудра людина з щирим серцем».

/Files/images/bbloteka/P81009-155437.jpg

Для учнів 6-А класу була проведена літературна година з театралізованим дійством « Шану творцю віддає юних творців покоління». Читачі-кореспонденти підготували повідомлення про життєвий і творчий шлях В.О. Сухомлинського, переглянули презентацію « В.О. Сухомлинський – український Просвітитель, Добротворець, Гуманіст» з коментарем бібліотекаря, учні декламували вірші про педагога . Читали й обговорювали притчу «Який слід повинна залишати людина на землі». Подивились інсценізацію казки «Співуча пір’їнка» у виконанні дійових осіб: автор – Анна Сенько, Сергійко - В’ячеслав Матвійчук, птах-Стрепет – Максим Дудченко. Учні проявили свою творчість і фантазію. Перед ними були уявні пір'їнки. Вони просто білі. Кожен спробував створити свою особливу пір'їнку за допомогою олівців та аркушу паперу.

В.О.Сухомлинський все своє життя віддавав серце дітям. На пам'ять про виховну годину бібліотекар подарувала сердечка з заповідями творчої особистості.

/Files/images/bbloteka/IMG_3334.JPG/Files/images/bbloteka/IMG_3335.JPG/Files/images/bbloteka/IMG_3336.JPG/Files/images/bbloteka/IMG_3340.JPG/Files/images/bbloteka/IMG_3343.JPG/Files/images/bbloteka/IMG_3345.JPG/Files/images/bbloteka/IMG_3350.JPG/Files/images/bbloteka/IMG_3352.JPG

Учні 2 класу зі своїм класним керівником Котляр Т.М. завітали на урок добра «Школа добрих вчинків» за творами В.О. Сухомлинського. Читачі бібліотеки ознайомилися з основними віхами біографії, читали й обговорювали його твори «Найгарніша мама», "Хлопчик і хвора мама", «Кашу варила, дітей годувала». Дуже мудро говорить народ: «Роби добро – і воно повернеться до тебе», а для того, щоб діти ставали добрішими, вони уявляли себе чарівниками, які наділені силою творити добро. На папірцях вони записували добрі побажання своїм однокласникам й кидали в чарівну скриньку Доброти. І бажання всі обов’язково здійсняться. Також, діти перевіряли, чи можуть вони назвати себе добрими людьми, за допомогою гри «Якщо ти добра людина, то повинен…». Читачі міркували й записували на пелюстках свої добрі вчинки, котрі зробили за останній тиждень. А потім збирали їх й утворювали з них квітку доброти.

/Files/images/bbloteka/IMG_3362.JPG/Files/images/bbloteka/IMG_3365.JPG/Files/images/bbloteka/IMG_3368.JPG/Files/images/bbloteka/IMG_3375.JPG/Files/images/bbloteka/IMG_3377.JPG

Учні 10 класу з бібліотекарем закладу ознайомились з біографію В.О. Сухомлинського, пригадали найвідоміші праці письменника-педагога, обговорили «Дев'ять негідних речей» (за В.О. Сухомлинським), «10 не можна», а також, оформили змістовну стінгазету «Василь Сухомлинський – відомий та незвіданий».

Місячник шкільних бібліотек триває…

/Files/images/bbloteka/P81024-140836.jpg/Files/images/bbloteka/P81024-144047.jpg/Files/images/bbloteka/P81024-144909.jpg/Files/images/bbloteka/P81024-150648.jpg/Files/images/bbloteka/P81024-150730.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 197

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.